Arutec OÜUus versioon ja uus nimetus!

Arutec OÜUus versioon ja uus nimetus!AutoCAD MEP 2008 (endise nimetusega Autodesk Building Systems) – uus viis oma projektidel silm peal hoida. Põhinedes AutoCADi ja AutoCAD Architecture (endine Autodesk Architectural Desktop) tarkvaral on teie käsutuses kõik vajalikud tööriistad. Teile tuttav AutoCADi kasutajaliides ei nõua ümberkohanemist, sest samad töövahendid on endiselt käepärast.

Lisaks AEC-arhitektuuriobjektidele leiate veel insenertehnilise rakendusliidese (HVAC) nii ventilatsiooni-, vee-, kanali- kui elektrivõrkude projekteerimiseks. Suur eriosade andmebaas võimaldab projektides kasutada 3-mõõtmelisi detaile, neid kohandada või lisada sõltuvalt vajadusest. Teisisõnu, ehkki joonestate endiselt plaanis, valmib lõpptulemus koheselt ka ruumis.

Joonestate, arvutate ning lisaks koostate jooniste põhjal ka automaatsed spetsifikatsioonid (põhinevad joonestatul, mistõttu programm ise arvutab vajalikud pikkused, mõõdud jne) tavalisest kiiremini.On aeg lõpetada liising igapäevast tööaega kulutavad mehaanilised liigutused, mida teie eest saab vabalt teha AutoCAD MEP 2008 – täiuslik rakendus neile, kelle tööülesandeks on projektdokumentide koostamine kaanest kaaneni.ACAD MEP 2008 = AutoCAD 2008 + AutoCAD Architecture 2008 + HVACLoe lähemalt tootja ametlikult leheküljelt: AutoCAD MEP 2008Soovituslikud süsteeminõuded töökohale:Intel® Pentium®4 või AMD Athlon® 1.4 GHz, 3.0 GHz või kiirem

Microsoft® Windows® XP (SP2), või Vista, Windows 2000 (SP4)
3 GB RAM
4 GB vaba kettaruumi installeerimiseks
1280×1024 (32-bit)
128 MB (või rohkem) videokaart (Open GL/Direct X toega)
Hiir või alternatiivne kursori juhikseade
MS Internet Explorer 6.0 (või uuem)
DVD-ROM seadeHinnapakkumist tarkvarale küsi: info@arutec.eeKoolitus ja konsultatsioon: raido@arutec.ee (vt. infot ka koolitussektsioonist)

Related Posts