Arutec OÜKasutage soodsat võimalust

Arutec OÜKasutage soodsat võimalust ja uuendage oma olemasolev AutoCAD-programm spetsiaalsele insener-tehnilisele tarkvarale. Tutvuge allpooltoodud erirakendustega, mida Autodesk ning Vianova pakuvad projekteerijatele ja inseneridele erinevatel tegevusaladel.

Vaata ka meie sooduspakkumisiInfrastruktuurid

Koostades ja hallates kaarte, teedevõrke või muid füüsilisi infrastruktuure, kasutab spetsialist ruumilisi andmeid maastiku projekteerimiseks ning vastavate teenuste pakkumiseks. Need andmed peavad olema täpsed, adekvaatsed ja kergesti kättesaadavad. Autodesk®‘i lahendused infrastruktuuridele võimaldavad ettevõtetel pakkuda intelligentseid teenuseid.

Planeerimine ja GIS

Alates maaplaneerimisest kuni ehitus- ja haldustöödeni, on Autodeskil pakkuda kaardistus- ja GIS –rakendusi, mis vastavad tööstuse kõrgeimatele nõuetele andmevahetuses ning mis on ainuke täielikult integreeritud lahendus teie vahendite haldamiseks.

Transport/liiklus, teedeprojekteerimine

Transportsüsteemide projektid on sageli komplekssed, koosnedes erinevatest osadest – teed ja raudteed, lennujaamad ja sadamad. Autodeski rakendused transport- ja liiklussüsteemidele on läbiproovitud kombinatsioon toodetest ja teenustest, mis tagavad täpse, integreeritud andmevoo igas projekti tsüklis.

Ehitus/arhitektuur

Arhitekt, insener, kontraktor või omanik – igaüks soovib leida lahendust, mis ühendaks kõik tegijad-osapooled, hõlbustaks tööprotsesse ning aitaks luua intelligentset projekteerimis-andmestikku, mis on kergesti hallatav kogu vaikelaen ehitustsükli kestel. Autodeski ehitusinfo modelleerimis-rakenduste hulgast saate valida endale parima ja sobivaima.

Autodesk Media & Entertainment

On töövahendeid, millega saab luua maagiat. Autodesk Media & Entertainment tarkvara pluss kasutaja andekus võimaldavad teostada ehmatavalt kvaliteetseid digitaalteoseid, neid töödelda, lisada efekte ning teha 3D-rakendusi filmidele, televisioonile, mängudele, animatsioonidele ja veebikeskkonnale.

Lugege lisaks ka Aruteci lehelt >> 

Tudengid, õpetajad ja instituudid

Algusest peale on Autodesk kindlalt orienteerunud haridusasutuste toetamisele. Välja on töötatud terve rida spetsiaalselt haridusasutustele mõeldud programme. Eesmärk – tuua klassiruumidesse kaasaegne tehnoloogia ning teha see nii õppuritele kui õppejõududele hästi kättesaadavaks.

Related Posts