Arutec OÜAutodesk Civil 3D™ 2006

Arutec OÜAutodesk Civil 3D™ 2006 on projekteerimistarkvara, mille abil on võimalik luua dünaamiliselt muutuv mudel, kus elemendid, objektid, visualiseerimised, analüüsid, plaanid, lõiked jne on kõik sünkroniseeritud. Muutes mudeli üht osa, muutub kogu mudel automaatselt, mis omakorda aitab vähendada projekti koostamisel tehtavaid joonestamisvigu.

On võimalik töötada kõikide DWG failidega, vaadata/luua DGN faile, luua ühendusi erinevatesse GIS- ja projektipõhistesse andmebaasidesse nagu Autodesk® Land Desktop, LandXML, ARC/INFO jne. sisaldab AutoCAD 2006, Autodesk MAP 3D 2006 ja Autodesk laenud inimeselt inimesele Land Desktop’i funktsioone ning uuendatud programmeerimis-tarkvara(API), mis võimaldab luua programmi lisasid. Töötades Autodesk Civil 3D™ 2006 tarkvaraga vähendad projekti koostamisele kuluvat aega ning säästad raha! Autodesk Civil 3D põhifunktisoonidLoe lisaks Autodeski leheltVaata ekraanipilteAutodesk Civil 3D foorum Uudised Soovituslikud süsteeminõuded töökohale:

Intel® Pentium®IV 1 GHz või kiirem Microsoft® Windows® XP Professional/Home Edition kiirlaenud (SP1 või uuem), Windows 2000 (SP4 või uuem) 1 GB RAM (soovituslik) 1,5 GB vaba kettaruumi 1280×1024 true color Hiir või alternatiivne kursori juhikseade Microsoft Internet Explorer 6.0 (SP1, või uuem) CD-ROM seade Vaata sooduspakkumisiKüsige hinnapakkumistKui soovite tarkvara esitlust oma kontoris, siis võtke ühendust!

Related Posts