Arutec OÜ 2008-versioonitooted

Arutec OÜ 2008-versioonitooted on ilmunud! Kättesaadavad on kõik AutoCAD- ja ka Revit-seeria tarkvarad. Võimalik on tellida demoCD Teid huvitava tarkvara kohta »»Tutvu sooduspakkumistega (kehtivad kuni 15.juulini, 2007) »Kasutage soodsat võimalust ja uuendage oma olemasolev AutoCAD-programm spetsiaalsele insener-tehnilisele tarkvarale.

Tutvuge allpooltoodud erirakendustega, mida Autodesk ning Vianova pakuvad projekteerijatele ja inseneridele erinevatel tegevusaladel:Lahendused infrastruktuurideleKoostades ja hallates kaarte, teedevõrke või muid füüsilisi infrastruktuure, kasutab spetsialist ruumilisi andmeid maastiku projekteerimiseks ning vastavate teenuste pakkumiseks. Need andmed peavad olema täpsed, adekvaatsed ja kergesti kättesaadavad.

Autodesk®‘i lahendused infrastruktuuridele võimaldavad ettevõtetel pakkuda intelligentseid teenuseid….planeerimisse ja GIS-süsteemideleAlates maaplaneerimisest kuni ehitus- ja haldustöödeni, on Autodeskil pakkuda kaardistus- ja GIS –rakendusi, mis vastavad tööstuse kõrgeimatele nõuetele andmevahetuses ning mis on ainuke täielikult integreeritud lahendus sms laenud teie vahendite haldamiseks…., teedeprojekteerimisse ja transport/liiklus-süsteemideleTransportsüsteemide projektid on sageli komplekssed, koosnedes erinevatest osadest – teed ja raudteed, lennujaamad ja sadamad. Autodeski rakendused transport- ja liiklussüsteemidele on läbiproovitud kombinatsioon toodetest ja teenustest, mis tagavad täpse, integreeritud andmevoo igas projekti tsüklis.

Lahendused ehitus/arhitektuursele valdkonnaleArhitekt, insener, kontraktor või omanik – igaüks soovib leida lahendust, mis ühendaks kõik tegijad-osapooled, hõlbustaks tööprotsesse ning aitaks luua intelligentset projekteerimis-andmestikku, mis on kergesti hallatav kogu ehitustsükli kestel. Autodeski ehitusinfo modelleerimis-rakenduste hulgast saate valida endale parima ja sobivaima.Lahendused disaineritele, visualiseerijatele ja 3D-mudelduseksOn töövahendeid, millega saab luua maagiat. Autodesk Media & Entertainment tarkvara pluss kasutaja andekus võimaldavad teostada ehmatavalt kvaliteetseid digitaalteoseid, neid töödelda, lisada efekte ning teha 3D-rakendusi filmidele, televisioonile, mängudele, animatsioonidele ja veebikeskkonnale.

Lahendused õppeasutustele ja tudengiteleAlgusest peale on Autodesk kindlalt orienteerunud haridusasutuste toetamisele. Välja on töötatud terve rida spetsiaalselt haridusasutustele mõeldud programme. Eesmärk – tuua klassiruumidesse kaasaegne tehnoloogia ning teha see nii õppuritele kui õppejõududele hästi kättesaadavaks.Autodesk Student LicensingTudengi Tarkvara programm – nüüd palju kergem võimalus õppeasutustele hariduslitsentsiga tarkvara kasutamiseks Autodesk’ilt.Õppurid ja õpetajad, projekteerimises & disainis – tshekkige ise järgi!Loe veel huvitava(ma)t lisainfot >>rahvusvaheliste täiendõppe programmide ja materjalide kohta 🙂

Related Posts